Gözleriniz kamaşacak.

Meram/Konya

0332 502 3 350

Teslimat Ve İade Koşulları

Siparişiniz, kargo firması tarafından sigortalı olarak teslim edilecek olup, size teslim edilene kadar Sarraf Altıntop sorumluluğu ve güvencesi altındadır.
Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. 
Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Genel olarak stoğumuzda olan ürünler için yaklaşık 2 iş günü, üretilmesi gereken ürünler için ise yaklaşık 5 iş günü arasında bir zaman gerekebilmektedir.
Hazırlanan siparişler, kargo firmasına pazar, resmi tatil ve bayram günleri haricinde teslim edilip, teslimatlar bu günlerin dışında yapılmaktadır.
Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.
Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi Sarraf Altıntop'a geri iade eder.
Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında fatura ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, Sarraf Altıntop müşteri hizmetlerine bilgi veriniz. Müşteri temsilcisinin vereceği bilgi doğrultusunda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.
Siparişinizin durumunu, üye girişi yaptıktan sonra siparişlerim sayfasından inceleyebilirsiniz.
Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.